Uprzejmie informuję, że  w sali wykładowej im. Prof. Jerzego Szaflarskiego, w siedzibie Uniwersytetu, w Katowicach-Ligocie, przy ul. Medyków 18, segment C - II piętro, odbędą się

PUBLICZNE OBRONY ROZPRAW DOKTORSKICH
na stopień naukowy doktora nauk medycznych w zakresie medycyny:

29 kwietnia 2014 r.       o godz. 10.45    lek. Michael SMERTKA
Temat rozprawy:   “ Is neutrophil gelatinase associated lipocalin ( NGAL) an early and sensitive marker of kidney injury in neonates with symptoms of SIRS?”.
Promotor:     Dr hab.n.med. Iwona MARUNIAK-CHUDEK
Recenzenci:     Prof.dr hab.n.med.Barbara KRÓLAK-OLEJNIK
Prof.dr hab.n.med. Jacek MAŁYSZKO

6 maja 2014 r.              o godz.8.30     lek. Leszek STRÓJ
Temat rozprawy:   „ Wartości normatywne parametrów elektrogastrograficznych  dzieci w wieku szkolnym”.
Promotor:     Prof.dr hab.n.med. Krzysztof JONDERKO
Recenzenci:     Prof.dr hab.n.med. Barbara IWAŃCZAK
Prof.dr hab.n.med. Halina WOŚ

6 maja 2014 r.              o godz. 9.45    lek. Iwona SAKOWSKA- MALISZEWSKA
Temat rozprawy:  „ Ocena przydatnosci elektrogastrografii w diagnostyce czynnościowych bólów brzucha u dzieci”.
Promotor:     Prof.dr hab.n.med. Krzysztof JONDERKO
Recenzenci:     Prof.dr hab.n.med. Franciszek IWAŃCZAK
Prof.dr hab.n.med. Anna OBUCHOWICZ

Z rozprawami doktorskimi  i opiniami recenzentów można zapoznać się w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ul. Medyków 18.

Prodziekan WLK
/-/ prof.dr hab.n.med. Andrzej Witek