Centrum Transferu Technologii

Centrum Transferu Technologii - aktualności

09 luty 2017

Granty Fundacji NUTRICIA

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju serdecznie zaprasza na dzień informacyjny dotyczący planowanego konkursu w ramach międzynarodowego programu AAL w 2017 roku. Tematyką konkursu będzie: AAL Packages/Integrated solutions - Packages integrating different solutions based on ICT to support active, healthy and independent living of older adults.

Dzień informacyjny odbędzie się 6 marca 2017 r. w Brukseli w godzinach 8:30 - 15:30.

W trakcie spotkania przedstawione zostaną zasady aplikowania w ramach Programu AAL. Istnieje również możliwość zaprezentowania swojego pomysłu na projekt oraz znalezienia partnerów do współpracy.

Uczestnicy spotkania, którzy chcieliby zaprezentować swoje pomysły na projekty, mogą wysyłać prezentacje do dnia 1 marca br. do godziny 17:00. Szablon prezentacji (maksymalnie 4 slajdy, tytuł projektu, kim jestem, ogólny zarys, kogo szukam) jest dostępny w materiałach do pobrania – szablon należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Spotkanie informacyjne będzie połączone z warsztatami dotyczącymi budowania konsorcjum, które odbędą się następnego dnia po spotkaniu informacyjnym, tj. 7 marca br.

Formularz rejestracyjny oraz szczegółowe informacje dotyczące obu spotkań dostępne są pod adresem: https://www.b2match.eu/aalcall2017infoday

Udział w obu spotkaniach jest bezpłatny, NCBR nie pokrywa pozostałych kosztów uczestnictwa (przelot, zakwaterowanie etc.).

Informacji dotyczących Programu AAL udziela:

Joanna Makocka

Materiały do pobrania: