Centrum Transferu Technologii

Women Innovators Prize 2018

05 wrzesień 2017

Projekt NAUKOWIEC

Informujemy, że trwa nabór do projektu pt.: "Rozwój kadry dydaktycznej kluczem do nowej jakości kształcenia w SUM", realizowanego w ramach Działania 3.4 Zarządzanie w instytucjach szkolnictwa wyższego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Uczestnicy projektu mogą brać udział w następujących szkoleniach:

1. Innowacyjne umiejętności dydaktyczne (mentoring),
  2. Innowacyjne umiejętności dydaktyczne (learning - by - doing),
  3. Umiejętności informatyczne, w tym posługiwanie się profesjonalnymi bazami danych i ich wykorzystanie w procesie kształcenia STATISTICA,
  4. Umiejętności informatyczne, w tym posługiwanie się profesjonalnymi bazami danych i ich wykorzystanie w procesie kształcenia SAS,
  5. Prowadzenie dydaktyki w języku obcym (kursy językowe z języka angielskiego na poziomie C1).

Uczestnikami projektu mogą być:

• nauczyciel akademicki w rozumieniu art. 108 Ustawy z dnia 27 lipca 2005 r. Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz. U. 2005 Nr 164 poz. 1365),
  • osoby, z którymi uczelnia zawarła umowy cywilno-prawne na prowadzenie dydaktyki na okres roku akademickiego w ramach którego planowane jest dla tych osób wsparcie w projekcie (okres, na jaki została zawarta umowa musi obejmować zarówno okres udziału w projekcie jak i wymagany w kryterium dostępu nr 7 semestr, w którym prowadzone będą zajęcia z wykorzystaniem zdobytych w projekcie kompetencji).

Więcej informacji zostało zawartych w Regulaminie.

Poniżej pełna dokumentacja dot. naboru do projektu:

Regulamin rekrutacji

Załącznik nr 1. Formularz przystąpienia do projektu

Załącznik nr 2. Formularz zgłoszeniowy

Załącznik nr 3. Oświadczenie uczestnika projektu

Załącznik nr 4. Oświadczenie o kwalifikowalności do projektu

Załącznik nr 5. Oświadczenie o przyjęciu do wiadomości

Załącznik nr 6. Oświadczenie dotyczące osiągnięcia założonych przez Uczelnię efektów

Załacznik nr 7. Zgoda na uczestnictwo w projekcie

Wydrukowane, wypełnione oraz podpisane załączniki nr od 1 do 7 należy przesłać do:

Centrum Transferu Technologii SUM
40 - 055 Katowice