Dyplom

Studentki studiów II stopnia kierunku biotechnologia medyczna - Barbara Łasut i Justyna Wilińska - członkinie koła naukowego Medigenet działającego przy Katedrze i Zakładzie Genetyki Medycznej Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej SUM, zdobyły nagrodę za najlepszą pracę na VI Ogólnopolskiej Konferencji Postępy w Badaniach Biomedycznych, która odbyła się w dniach 5-6.12.215 w Warszawie.

Studentki zaprezentowały pracę pt. „Wpływ apigeniny na proces apoptozy i autofagii w komórkach glejaka wielopostaciowego linii U87MG i T98G po wyciszeniu genów AKT3 i PI3KCA”.

Gratulujemy!