LISTA KANDYDATÓW NA FUNKCJĘ DZIEKANA
WYDZIAŁU NAUK O ZDROWIU W KATOWICACH
ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach informuje, że w terminie regulaminowym wpłynęła 1 karta zgłoszeniowa Kandydata na Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kadencję 2016-2020.

Po stwierdzeniu poprawności złożonego wniosku WKW WNoZ w Katowicach stwierdza, że Kandydatem na funkcję Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach  na kadencję 2016-2010 jest:

1.  Prof. dr hab. n. med. JAN DUŁAWA

Wyborów Dziekana i Prodziekanów dokonuje nowo wybrana Rada Wydziału na zebraniu wyborczym, które odbędzie się 2 marca 2016 r. (środa) o godzinie 9.00 w sali 113  Centrum Dydaktycznego WNoZ w Katowicach-Ligocie.  W przypadku wybrania Dziekana i Prodziekanów odbędą się także wybory Przedstawicieli do Senatu z grona profesorów i doktorów habilitowanych.

Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej
Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach