Wydziałowa Komisja Wyborcza
Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach
uprzejmie informuje, iż zgodnie z kalendarzem wyborczym,

16 listopada 2015 r.

odbędą się

WYBORY PRZEDSTAWICIELI GRUP SPOŁECZNOŚCI AKADEMICKIEJ DO ORGANÓW KOLEGIALNYCH UCZELNI NA ZEBRANIACH WYBORCZYCH.

Zebrania wyborcze będą miały miejsce w sali 112 Centrum Dydaktycznego (ul. Medyków 12c, Katowice-Ligota).

UWAGA!

Chętnych prosimy o punktualne przybycie.

Od godz. 11oo

1. Wybory do Uczelnianego Kolegium Elektorów z grup:
    - nauczycieli akademickich bez stopnia doktora habilitowanego,
  2. Wybory do Senatu  z grup:
    - nauczycieli akademickich bez stopnia doktora habilitowanego,
  3. Wybory do Rady Wydziału  z grup:
    - nauczycieli akademickich bez stopnia doktora habilitowanego zatrudnionych na Wydziale w pełnym wymiarze czasu pracy.

Zebranie przewidziane jest do godziny 14oo.

Od godz. 14oo

1. Wybory do Rady Wydziału  z grup:
    - pracowników niebędących nauczycielami akademickimi zatrudnionych na Wydziale w pełnym wymiarze czasu pracy.

W trakcie zebrań mogą być przeprowadzone kolejne głosowania.

Wydziałowej Komisji Wyborczej
Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach