WYDZIAŁOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ
WYDZIAŁU NAUK O ZDROWIU W KATOWICACH
ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH

Uprzejmie informuję, że Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach, w dniach od 4 do 6 listopada 2015 roku w godzinach od 9.00 do 15.00, w pokoju 113 (ul. Medyków 12) przyjmuje zgłoszenia:

• a. kandydatów do Uczelnianego Kolegium Elektorów spośród nauczycieli akademickich niebędących profesorami i doktorami habilitowanymi. Do zgłoszenia należy dołączyć pisemną zgodę kandydata,
  • b. kandydatów do Senatu spośród nauczycieli akademickich niebędących profesorami i doktorami habilitowanymi. Do zgłoszenia należy dołączyć pisemną zgodę kandydata,
  • c. kandydatów do Rady Wydziału spośród nauczycieli akademickich niebędących profesorami i doktorami habilitowanymi. Do zgłoszenia należy dołączyć pisemną zgodę kandydata,
  • d. kandydatów do Rady Wydziału spośród przedstawicieli pracowników niebędących nauczycielami akademickimi. Do zgłoszenia należy dołączyć pisemną zgodę kandydata.

Druki do zgłoszeń znajdują się na stronie internetowej Uczelni w zakładce: Pracownik/Wybory Uczelniane/Pliki do pobrania

Dr hab. n. med. Jacek Durmała
Wydziałowej Komisji Wyborczej