Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu informuje, że w wyniku wyborów przeprowadzonych w dniu 02.03.2016 r. zostali wybrani następujący przedstawiciele do Senatu z grona nauczycieli akademickich posiadających tytuł profesora lub stopień doktora habilitowanego zatrudnionych na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu na kadencję 2016-2020:

1.     dr hab. n. med. Zenon Czuba, prof. nadzw. SUM
  2.     prof. dr hab. n. med. Mariusz Gąsior
  3.     prof. dr hab. n. med. Janusz Gumprecht
  4.     prof. dr hab. n. med. Bogdan Marek
  5.     prof. dr hab. n. med. Krzysztof Strojek
  6.     prof. dr hab. n. med. Dariusz Ziora

Zgodnie z  § 4  ustęp 2 lit. c) Regulaminu Wyborów, Wydziałowa Komisja Wyborcza stwierdza prawomocność dokonanych wyborów.

Prof. dr hab. n. med. Grzegorz Cieślar
Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej