Wybory Uzupełniające do Rady Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego

na kadencję 2016 – 2020

W dniu 16 października 2017 r. odbędą się wybory uzupełniające do Rady Wydziału Lekarskiego w Katowicach.

Wybory uzupełniające przedstawicieli grup społeczności akademickiej odbędą się w sali nr 208 na II piętrze ul. Medyków 18 (obok sali spraw doktorskich)

Godz. 900 - 1100

Wybory do Rady Wydziału spośród nauczycieli akademickich nie będących profesorami i doktorami habilitowanymi zatrudnieni w podstawowym miejscu pracy na Wydziale, którzy nie ukończyli 65 roku życia.

Godz. 1100 - 1300

Wybory do Rady Wydziału spośród pracowników nie będących nauczycielami akademickimi zatrudnionych na Wydziale w pełnym wymiarze czasu pracy.

Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej
                                                         Wydziału Lekarskiego w Katowicach
                                                         Dr hab. Edward Błaszczak, prof. nadzw. SUM

LISTA KANDYDATÓW DO

RADY WYDZIAŁU LEKARSKIEGO W KATOWICACH

ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH

na KADENCJĘ   2016 - 2020 r.

z grupy NAUCZYCIELI AKADEMICKICH

NIEBĘDĄCYCH PROFESORAMI I DOKTORAMI HABILITOWANYMI

WYBORY        w dniu   16. 10. 2017 r.

Lp

Nazwisko

Imię

Bożek

Oskar

Kostecki

Jacek

Wilk

Robert

LISTA KANDYDATÓW DO

RADY WYDZIAŁU LEKARSKIEGO W KATOWICACH

ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH

na KADENCJĘ   2016 - 2020 r.

z grupy PRACOWNIKÓW NIEBĘDĄCYCH NAUCZYCIELAMI AKADEMICKIMI

WYBORY        w dniu   16. 10. 2017 r.

Lp

Nazwisko