Wybory przedstawicieli grup społeczności akademickiej do organów kolegialnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
Wydziału Lekarskiego w Katowicach
na kadencję 2016 - 2020

Kandydatów spośród nauczycieli akademickich niebędących profesorami i doktorami habilitowanymi do:

•        Uczelnianego Kolegium Elektorów
  •        Rady Wydziału
  •        Senatu

należy zgłaszać w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego w Katowicach przy ulicy Medyków 18 w dniach od 26 do 30 listopada 2015r. roku w godzinach od 900 do 1500. Do zgłoszenia należy dołączyć pisemną zgodę kandydata.

Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej
Wydziału Lekarskiego w Katowicach