Wybory przedstawicieli grup społeczności akademickiej
do organów kolegialnych
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
Wydziału Lekarskiego w Katowicach
na kadencję 2016 - 2020

W dniu 25 listopada 2015 r. odbędą się wybory na kadencję 2016-2020 do organów kolegialnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego Wydziału Lekarskiego w Katowicach

Wybory przedstawicieli grup społeczności akademickiej odbędą się na zebraniach wyborczych w sali nr 208 na II piętrze ul. Medyków 18 (obok sali spraw doktorskich)

Godz. 900 do 1100 wybory spośród nauczycieli akademickich nie będących profesorami i doktorami habilitowanymi do:

• Uczelnianego Kolegium Elektorów
  • Senatu
  • Rady Wydziału

Godz. 1130  do  1330 wybory spośród pracowników nie będących nauczycielami akademickimi do:

• Rady Wydziału

Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej