W dniu 02.03.2016 na Zebraniu Wyborczym nowo wybranej Rady Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

na funkcję Dziekana WFzOML na kadencję 2016 - 2020 wybrano:

Prof. dr hab. n. med. Krystynę Olczyk

Na funkcję Prodziekanów wybrano nastepujące Osoby:

Dr hab. n. tech. Danuta Wiechuła
Dr hab. n. med. Katarzyna Komosińska-Vassev
Dr hab. n. med. Robert Wojtyczka

Na przedstawicieli Wydziału do Senatu, spośród Profesorów i Doktorów habilitowanych na kadencje 2016-2020 wybrano następujące Osoby:

1. Prof. dr hab. n. med. Barbara Błońska-Fajfrowska
  2. Prof. dr hab. n. farm. Ewa Buszman