OGŁOSZENIE 2

Wydziałowa Komisja WyborczaWydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnejw Sosnowcu
uprzejmie informuje, że zgodnie z kalendarzem wyborczym,

dnia 2 marca 2016 roku

w Sali Rady Wydziału Farmaceutycznego z OML – Kampus A przy ul.Jedności 8 w Sosnowcu
na zebraniu wyborczym nowo wybranej Rady Wydziału o godzinie 10.00

1. Wybory Dziekana
- spośród Kandydatów zgłoszonych dnia 29 lutego lub 1 marca 2016 w siedzibie Dziekanatu Wydziału (9,00-15,00) (ogłoszenie 1)

2. Wybory Prodziekanów
- spośród Kandydatów zgłoszonych przez Dziekana-Elekta podczas zebrania wyborczego,

3. Wybory do Senatu
- z grupy profesorów i doktorów habilitowanych, spośród Kandydatów zgłoszonych przez tę Grupę podczas zebrania wyborczego (3 mandaty).

Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej
Wydziału Farmaceutycznego   z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu