OGŁOSZENIE

Wydziałowa Komisja Wyborcza (siedziba Komisji – Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu) uprzejmie informuje, że zgodnie z kalendarzem wyborczym, w dniach:

od 04.11.2015 do 06.11.2015 roku

należy zgłaszać :

• kandydatów do Uczelnianego Kolegium Elektorów spośród nauczycieli akademickich niebędących profesorami i doktorami habilitowanymi, zatrudnionych w Wydziale jako podstawowym miejscu pracy (wymagana pisemna zgoda kandydata).
  • kandydatów do Senatu spośród nauczycieli akademickich niebędących profesorami i doktorami habilitowanymi, zatrudnionych w Wydziale jako podstawowym miejscu pracy (wymagana  pisemna zgoda  kandydata).
  • kandydatów do Rady Wydziału spośród nauczycieli akademickich niebędących profesorami i doktorami habilitowanymi, zatrudnionych w Wydziale jako podstawowym miejscu pracy (wymagana  pisemna zgoda  kandydata).
  • kandydatów do Rady Wydziału spośród pracowników niebędących nauczycielami akademickimi, zatrudnionych w Wydziale w pełnym wymiarze czasu pracy (wymagana  pisemna zgoda  kandydata).

Zgłoszenia kandydatów na odpowiednich drukach (dostępnych na stronie www.sum.edu.pl)  należy składać w Dziekanacie Wydziału Farmaceutycznego w Sosnowcu przy ul. Jedności 8 w godzinach od 9:00 do 15:00

Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej
Wydziału  Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu