Zgodnie z Uchwałą Nr 3/2017 z dnia 3 sierpnia 2017r. w sprawie: wyborów elektorów do Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego na XII kadencję, Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że w okresie od 8 - 22 września 2017 roku przeprowadzone będą wybory kandydatów na członków do Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego na XII kadencję, wg następującego terminarza wyborów.

Terminarz wyborów Kandydatów na członków do Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego

1. 8 września 2017r. -900  -1400 - Zgłaszanie kandydatów na Elektorów do Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego na XII kadencję z grupy nauczycieli akademickich
    Druk w celu zgłoszenia kandydata należy pobrać ze strony http://sum.edu.pl/pliki-do-pobrania-wybory i dostarczyć go osobiście.
    Zgłoszenia kandydatów przyjmowane będą w siedzibie Uczelnianej Komisji Wyborczej w Katowicach ul. Poniatowskiego 15, pok.nr 3.
  2. 8 września 2017r. – godz. 1500 – ogłoszenie  listy kandydatów na Elektorów do Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego - http://sum.edu.pl/informacje-ogolne-ukw-2016-2020
  3. 13 września 2017 r. – I tura wyborów
  4. 18 września 2017 r.  – ewentualna II tura wyborów
  5.  kolejne tury wyborów do dnia 22 września 2017 r.

lokale wyborcze w poszczególnych okręgach będą czynne od godziny 900 do 1400

Przewodnicząca