Komunikat nr 17

Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
w Katowicach

Szanowni Państwo Elektorzy,

w związku z zakończonymi wyborami do UKE przypominam, że wybory na Rektora i Prorektorów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach odbędą się w dniu 14 stycznia 2016 r. o godz. 900  w Auli A-3 im. prof. dr hab. dr h.c. Witolda Zahorskiego w Katowicach-Ligocie przy ul. Medyków 18.

Urządzenia do głosowania wydawane będą w w/w miejscu w dniu wyborów od godz. 800.

Mając na uwadze dużą liczbę (629) Elektorów – celem zapewnienia sprawnej organizacji zebrania wyborczego – uprzejmie proszę o przybycie o godz. 800.

Informację dotyczącą usprawiedliwienia nieobecności na posiedzeniu Uczelnianego Kolegium Elektorów i jej przyczyny należy kierować w formie pisemnej na adres UKW: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., najpóźniej do dnia 13 stycznia 2016 r. do godz. 1400.

Przewodnicząca
Uczelnianej Komisji Wyborczej