Komunikat nr 13/2015
Uczelnianej Komisji Wyborczej
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
w Katowicach

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że w dniu  11 grudnia 2015r. były przyjmowane zgłoszenia kandydatów na przedstawicieli grup społeczności akademickiej do organów kolegialnych uczelni.

I. Na podstawie złożonych kart zgłoszeniowych Uczelniana Komisja Wyborcza ogłasza listę Kandydatów do V tury wyborów do Uczelnianego Kolegium Elektorów z grupy pracowników niebędących nauczycielami akademickimi

II.  Kolejna tura wyborów odbędzie się 14 grudnia 2015r. (poniedziałek) w godzinach od 9.00 do 14.00 w 6 okręgach wyborczych.

III. W piątej  turze głosowania wybieranych będzie 13 elektorów.

LISTA KANDYDATÓW DO UCZELNIANEGO KOLEGIUM ELEKTORÓW
ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH
z grupy pracowników niebędących nauczycielami akademickimi

1.   Balicka Joanna