Komunikat nr 11/2015
Uczelnianej Komisji Wyborczej
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
w Katowicach

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że w dniach:  07-08 grudnia 2015r. były przyjmowane zgłoszenia kandydatów na przedstawicieli grup społeczności akademickiej do organów kolegialnych uczelni.

I.  Na podstawie złożonych kart zgłoszeniowych Uczelniana Komisja Wyborcza ogłasza listę Kandydatów do II tury wyborów do Uczelnianego Kolegium Elektorów z grupy pracowników niebędących nauczycielami akademickimi

II. Kolejna tura wyborów odbędzie się 09 grudnia 2015r. w godzinach od 9.00 do 14.00 w 6 okręgach wyborczych.

III. W czwartej turze głosowania wybieranych będzie 15 elektorów.

LISTA KANDYDATÓW DO UCZELNIANEGO KOLEGIUM ELEKTORÓW
ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH
z grupy pracowników niebędących nauczycielami akademickimi
  1.    Balicka Joanna