Komunikat nr 9/2015
Uczelnianej Komisji Wyborczej
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
w Katowicach

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że w dniu 30 listopada 2015r. odbyły się wybory przedstawicieli pracowników niebędących nauczycielami akademickimi do Uczelnianego Kolegium Elektorów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

I. W wyniku przeprowadzonych wyborów przedstawicielami pracowników niebędących nauczycielami akademickimi do Uczelnianego Kolegium Elektorów zostali:

1.       Bojko Paweł
  2.       Hanzel Iwona
  3.       Hojeński Krzysztof
  4.       Kempny Jolanta
  5.       Lieber Piotr
  6.       Palkij Irena
  7.       Sułkowski Tadeusz

II. W związku z niewypełnieniem  regulaminowego limitu miejsc (pozostało 15 miejsc) do Uczelnianego Kolegium Elektorów w grupie pracowników niebędących nauczycielami akademickimi, Uczelniana Komisja Wyborcza postanawia:

- w dniach 7.12.2015r. (poniedziałek) i 8.12.2015r. (wtorek) w godzinach 9.00-14.00 przyjmować zgłoszenia kandydatów do Uczelnianego Kolegium Elektorów. Zgłoszenia przyjmowane będą w siedzibie Uczelnianej Komisji Wyborczej w budynku Rektoratu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul Poniatowskiego 15 (pok.14a)

- w dniu 9.12.2015r. (środa) w godzinach 9.00-14.00 zarządza kolejną turę głosowania. Głosowania odbywać się będą w 6 okręgach wyborczych (w siedzibach dziekanatów Wydziałów oraz w budynku Rektoratu).

Przewodnicząca

Uczelnianej Komisji Wyborczej