Studenci Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach kształceni są w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym na kierunkach:

1. zdrowie publiczne,
  2. dietetyka

oraz w trybie stacjonarnym na kierunku:

1. zarządzanie ryzykiem zdrowotnym.*

Każdy z kierunków przewiduje dwustopniową ścieżkę edukacji i daje możliwość dalszego kształcenia na studiach doktoranckich (studiach trzeciego stopnia).

Po ukończeniu studiów pierwszego stopnia absolwent otrzymuje tytuł licencjata

Po zakończeniu kształcenia na studiach drugiego stopnia absolwent otrzymuje tytuł magistra

Studenci mają prawo wyboru jednej z licznych specjalności zarówno podczas studiów pierwszego, jak i drugiego stopnia na obu kierunkach studiów. Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach posiada również szeroką ofertę studiów podyplomowych.

20160422 kierunki Page 1

20160422 kierunki Page 2