Informacja dotycząca danych osobowych pracownika. Informuję, że zgodnie z art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 101, poz. 926 ze zm.) administratorem danych jest Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach z siedzibą przy ul. Poniatowskiego 15, 40-055 Katowice. Cel zbierania danych: zatrudnienie pracownika oraz innych osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Obowiązek podania danych wynika z przepisów prawa pracy, w szczególności z Kodeksu pracy.

I announce hereby the competition for one position

of wykładowca

at the Department of Organization of Treatment of Chronic Wounds,