Informacja dotycząca danych osobowych pracownika. Informuję, że zgodnie z art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 101, poz. 926 ze zm.) administratorem danych jest Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach z siedzibą przy ul. Poniatowskiego 15, 40-055 Katowice. Cel zbierania danych: zatrudnienie pracownika oraz innych osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Obowiązek podania danych wynika z przepisów prawa pracy, w szczególności z Kodeksu pracy.

Withdrawl
the competition for the position
of starszy wykładowca

at the Department of Communal Hygiene and Sanitary Supervision,
Chair of Toxicology and Dependence, School of Public Health,
Medical University of Silesia in Katowice
Of the date of the 27th July 2014 year

We would like to inform you that the competition for the position of starszy wykładowca at the Department of Communal Hygiene and Sanitary Supervision, Chair of Toxicology and Dependence, School of Public Health, Medical University of Silesia in Katowice, is cancelled on the 29th of July 2014.

R E K T O R

Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach