image Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Szukaj

 
 
Uwaga

Szanowni Studenci VI roku!
 
Uprzejmie przypominamy, że są Państwo proszeni o przesłanie danych do suplementów w formie elektronicznej do 15.06. 2017 r. Ponadto są Państwo zobowiązani do złożenia danych do suplementów wraz pozostałą dokumentacją w formie papierowej w Dziekanacie w wyznaczonych terminach.
 
Początek procesu składania dokumentów przewiduje sięna 03.07.2017r. Składanie dokumentów w określonych terminach będzie przebiegać zgodnie z Państwa deklaracją na liście zapisów. Lista zapisów na terminy składania dokumentów została przekazana staroście roku.
Prosimy o wypełnienie listy i odesłanie jej do Dziekanatu Wydziału Lekarskiego w Katowicach do 19.06.2017r.
 

[Przesłano przez:  Małgorzata Mika]

Uwaga

OGŁOSZENIE
Studenci IV roku
 
Wykład z Transplantologii dnia 08.05.2017 został przeniesiony z Auli A3 na Aulę 110 - im. prof. Jerzego Szaflarskiego.
Przepraszamy za zmianę.
 
 
[Porzesłano przez: Joanna Nowakowska]

Logo CDiSM

Zapraszamy do udziału  w kolejnych szkoleniach „Podstawowe zabiegi resuscytacyjne – Basic Life Support (BLS)” w ramach projektu ”Centrum Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach – odpowiedzią na potrzeby współczesnej edukacji medycznej”. Szkolenia odbędą się w terminach  11, 12, 15, 16 maja 2017 r.

Ważna informacja

Zgodnie z nowym Regulaminem rekrutacji dostępnym na stronie www.cdism.sum.edu.pl  w zakładce Projektu PO WER – „Szkolenia i konferencje”, szkolenia są przeznaczone wyłącznie dla studentów kierunków lekarskiego, lekarsko-dentystycznego ostatniego i przedostatniego roku studiów stacjonarnych, czyli dla studentów, którzy z dniem 1 października 2016 r. rozpoczęli ostatni lub przedostatni rok studiów (zgodnie z nowym warunkiem uczestnictwa wystarczy podać informację z eHMS o średniej ocen za rok akademicki 2015/2016).

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie internetowej CDISM .

http://cdism.sum.edu.pl/podstrony-projektu-power/szkolenia-i-konferencje


[Przesłano przez: Paweł Szokalski]

 

Logo CDiSM

Zapraszamy do udziału  w kolejnych szkoleniach „Podstawowe zabiegi resuscytacyjne – Basic Life Support (BLS)” w ramach projektu ”Centrum Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach – odpowiedzią na potrzeby współczesnej edukacji medycznej”. Szkolenia odbędą się w terminach  24, 25, 26, 27, 28 kwietnia oraz 4, 5, 8, 9, 10 maja 2017 r.

CDISM

Zapraszamy do udziału  w kolejnych szkoleniach „Podstawowe zabiegi resuscytacyjne – Basic Life Support (BLS)” w ramach projektu ”Centrum Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach – odpowiedzią na potrzeby współczesnej edukacji medycznej”. Szkolenia odbędą się w terminach  11, 12, 20, 21 kwietnia 2017 r.

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2017

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.