Szanowni Studenci VI roku!

Uprzejmie przypominamy, że są Państwo proszeni o przesłanie danych do suplementów w formie elektronicznej do 15.06. 2017 r. Ponadto są Państwo zobowiązani do złożenia danych do suplementów wraz pozostałą dokumentacją w formie papierowej w Dziekanacie w wyznaczonych terminach.

Początek procesu składania dokumentów przewiduje sięna 03.07.2017r. Składanie dokumentów w określonych terminach będzie przebiegać zgodnie z Państwa deklaracją na liście zapisów. Lista zapisów na terminy składania dokumentów została przekazana staroście roku.
Prosimy o wypełnienie listy i odesłanie jej do Dziekanatu Wydziału Lekarskiego w Katowicach do 19.06.2017r.

[Przesłano przez:  Małgorzata Mika]

Studenci IV roku

Wykład z Transplantologii dnia 08.05.2017 został przeniesiony z Auli A3 na Aulę 110 - im. prof. Jerzego Szaflarskiego.
Przepraszamy za zmianę.

[Porzesłano przez: Joanna Nowakowska]

Logo CDiSM

Zapraszamy do udziału  w kolejnych szkoleniach „Podstawowe zabiegi resuscytacyjne – Basic Life Support (BLS)” w ramach projektu ”Centrum Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach – odpowiedzią na potrzeby współczesnej edukacji medycznej”. Szkolenia odbędą się w terminach  11, 12, 15, 16 maja 2017 r.

Ważna informacja

Zgodnie z nowym Regulaminem rekrutacji dostępnym na stronie www.cdism.sum.edu.pl  w zakładce Projektu PO WER – „Szkolenia i konferencje”, szkolenia są przeznaczone wyłącznie dla studentów kierunków lekarskiego, lekarsko-dentystycznego ostatniego i przedostatniego roku studiów stacjonarnych, czyli dla studentów, którzy z dniem 1 października 2016 r. rozpoczęli ostatni lub przedostatni rok studiów (zgodnie z nowym warunkiem uczestnictwa wystarczy podać informację z eHMS o średniej ocen za rok akademicki 2015/2016).

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie internetowej CDISM .

[Przesłano przez: Paweł Szokalski]

Logo CDiSM

Zapraszamy do udziału  w kolejnych szkoleniach „Podstawowe zabiegi resuscytacyjne – Basic Life Support (BLS)” w ramach projektu ”Centrum Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach – odpowiedzią na potrzeby współczesnej edukacji medycznej”. Szkolenia odbędą się w terminach  24, 25, 26, 27, 28 kwietnia oraz 4, 5, 8, 9, 10 maja 2017 r.

CDISM

Zapraszamy do udziału  w kolejnych szkoleniach „Podstawowe zabiegi resuscytacyjne – Basic Life Support (BLS)” w ramach projektu ”Centrum Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach – odpowiedzią na potrzeby współczesnej edukacji medycznej”. Szkolenia odbędą się w terminach  11, 12, 20, 21 kwietnia 2017 r.