Logo CDiSM

Zapraszamy do udziału  w kolejnych szkoleniach „Podstawowe zabiegi resuscytacyjne – Basic Life Support (BLS)” w ramach projektu ”Centrum Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach – odpowiedzią na potrzeby współczesnej edukacji medycznej”. Szkolenia odbędą się w terminach  24, 25, 26, 27, 28 kwietnia oraz 4, 5, 8, 9, 10 maja 2017 r.

CDISM

Zapraszamy do udziału  w kolejnych szkoleniach „Podstawowe zabiegi resuscytacyjne – Basic Life Support (BLS)” w ramach projektu ”Centrum Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach – odpowiedzią na potrzeby współczesnej edukacji medycznej”. Szkolenia odbędą się w terminach  11, 12, 20, 21 kwietnia 2017 r.

Studenci V roku

Uprzejmie informuję, że wykład  z przedmiotu „Pediatria III” odbędzie się 04.04.2017 w godzinach od 16:00 do 19:00.

Klinika Diabetologii Dziecięcej WLK SUM

Uwaga

Uprzejmie informujemy, że zajęcia fakultetu nr 7 prowadzone przez dr n. med. Wojciecha Ślusarczyka odbędą się w dniu 15 marca 2017 r. o godz. 16.00 w sali seminaryjnej na III piętrze w Centrum Medycyny Doświadczalnej.

[Przesłano przez: Małgorzata Mika]

Studenci V roku

Uprzejmie informuję, że wykłady  z przedmiotu „Biostatystyka” zaplanowane  na  15.03.2017 i 12.04.2017-  odbędą się w formie                           e-lerningu  i zostaną  umieszczone na platformie w najbliższym czasie.  Po zamieszczeniu wykładów zostanie przesłane hasło dostępu.

Katedra Epidemiologii WLK SUM

[Przesłano przez: Joanna Nowakowska]