Opiekunowie

(praktyka zawodowa wakacyjna)

• I – Dr n. med. Dariusz Kuśmierz

KOSMETOLOGIA – studia pierwszego stopnia

• I – Dr n. med. Anna Deda - (160 godzin, 7 pkt ECTS - wakacyjna praktyka zawodowa);
  • II – Dr n. med. Agnieszka Garncarczyk  (III semestr – 80 godzin, IV semestr -  80 godzin. Razem 160 h, 7 ECTS, praktyka zawodowa w trakcie trwania roku akademickiego);
  • III – Dr n. med. Magdalena Jurzak  (VI semestr - 160 godzin, 7 ECTS – praktyka zawodowa w trakcie trwania roku akademickiego).

[Przesłano przez: Anna Sośnierz]