Egzamin komisyjny

UWAGA!!!

EGZAMIN KOMISYJNY Z PRZEDMIOTU: MIKROBIOLOGIA DLA STUDENTÓW KIERUNKU FARMACJA ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 27.09.2017 r. O GODZINIE 15.00 W DZIEKANACIE WYDZIAŁU FARMACEUTYCZNEGO Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ W SOSNOWCU ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH PRZY ULICY JEDNOŚCI 8.

UWAGA!!!

EGZAMIN KOMISYJNY Z PRZEDMIOTU: FIZJOLOGIA Z ELEMENTAMI ERGONOMII DLA STUDENTÓW KIERUNKU FARMACJA ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 25.09.2017 r. O GODZINIE 10.00 W DZIEKANACIE WYDZIAŁU FARMACEUTYCZNEGO Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ W SOSNOWCU ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH PRZY ULICY JEDNOŚCI 8.

UWAGA!!!

EGZAMIN KOMISYJNY Z PRZEDMIOTU: CHEMIA ORGANICZNA DLA STUDENTÓW KIERUNKU FARMACJA ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 25.09.2017 r. O GODZINIE 11.00 W DZIEKANACIE WYDZIAŁU FARMACEUTYCZNEGO Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ W SOSNOWCU ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH PRZY ULICY JEDNOŚCI 8.

UWAGA!!!

EGZAMIN KOMISYJNY Z PRZEDMIOTU: ANALIZA INSTRUMENTALNA DLA STUDENTÓW KIERUNKU ANALITYKA MEDYCZNA ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 25.09.2017 r. O GODZINIE 12.00 W DZIEKANACIE WYDZIAŁU FARMACEUTYCZNEGO Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ W SOSNOWCU ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH PRZY ULICY JEDNOŚCI 8.

UWAGA!!!

EGZAMIN KOMISYJNY Z PRZEDMIOTU: BIOCHEMIA DLA STUDENTÓW KIERUNKU FARMACJA ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 25.09.2017 r. O GODZINIE 15.30 W DZIEKANACIE WYDZIAŁU FARMACEUTYCZNEGO Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY  LABORATORYJNEJ W SOSNOWCU ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH PRZY ULICY JEDNOŚCI 8.

UWAGA!!!

EGZAMIN KOMISYJNY Z PRZEDMIOTU: CHEMIA KLINICZNA DLA STUDENTÓW KIERUNKU ANALITYKA MEDYCZNA ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 25.09.2017 r. O GODZINIE 11.00 W DZIEKANACIE WYDZIAŁU FARMACEUTYCZNEGO Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY  LABORATORYJNEJ W SOSNOWCU ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH PRZY ULICY JEDNOŚCI 8.

[Przesłano przez: Karolina Knapek/Anna Sośnierz]