Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, iż w ramach projektu „2017 – Rok Studenta w Kolejach Śląskich” Koleje Śląskie przygotowały dwie oferty specjalne dla studentów uczelni wyższych.

Pierwsza oferta specjalna „STUDENCIAK”, skierowana jest do studentów pierwszego semestru, pierwszego roku studiów I stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich. Oferta przedstawia się następująco:

• bilet miesięczny imienny na wybranej relacji – bilet jest ważny przez miesiąc od daty zakupu;
  • cena biletu - 1 zł (brutto);
  • bilet ważny wyłącznie wraz z zaświadczeniem o przyjęciu na studia, według wzoru Kolei Śląskich, dostępnym pod adresem https://kolejeslaskie.com/obsluga-podroznych/oferty/rok-studenta/ oraz dowodem osobistym (lub paszportem – wyłącznie w przypadku obcokrajowców);
  • bilet dostępny tylko 1 raz dla danego użytkownika;
  • termin możliwości zakupu: 01-31.10.2017 r.;
  • zakup biletu możliwy jedynie za pomocą platformy SkyCash – platformy obsługiwanej za pomocą telefonu komórkowego, dzięki czemu bilet będzie zawsze pod ręką;
  • brak przedsprzedaży wynikający ze sposobu działania platformy SkyCash.

Natomiast adresatami drugiej oferty „STUDENCIAK-WEEKEND są wszyscy studenci posiadający ważną legitymację studencką:

• bilet weekendowy imienny na przejazd tam i z powrotem na wybranej relacji;
  • ważny od piątku od godz. 18:00 do poniedziałku do godz. 06:00;
  • cena biletu - 1 zł (brutto);
  • bilet dostępny dla wszystkich studentów;
  • ważny wyłącznie na podstawie aktualnej legitymacji studenckiej;
  • bilet dostępny tylko 1 raz dla danego użytkownika;
  • termin możliwości zakupu: 01.09.2017–01.10.2017;
  • 1 osoba może kupić tylko 1 bilet na jeden wybrany weekend września;
  • brak przedsprzedaży wynikający ze sposobu działania platformy SkyCash.

[Przesłano przez: Dziekanat]