Uprzejmie informuję, że do 15 września 2017 r. można składać w Dziekanacie Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu  wnioski (3 egz.) o przyznanie na rok akademicki 2017/2018 stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia.

Szczegółowe informacje dotyczące w/w stypendium znajdują się na stronie internetowej www.nauka.gov.pl w zakładce Szkolnictwo Wyższe dla studentów i uczelni → szkolnictwo wyższe-informacje → stypendia Ministra.

Formularz można pobrać ze strony internetowej:

•   Uczelni (student→informacje organizacyjne→pomoc socjalna i stypendia) lub
  •   Ministerstwa (Szkolnictwo Wyższe→ dla studentów i uczelni → szkolnictwo wyższe-informacje → stypendia Ministra)
  • Należy złożyć 3 egzemplarze wniosków i 1 komplet dokumentacji potwierdzającej zawarte we wniosku informacje dotyczące osiągnięć naukowych lub/i sportowych w wersji papierowej oraz w wersji elektronicznej (całość wniosku wraz z dokumentacją proszę przesłać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Rozpatrywane będą tylko prawidłowo złożone i przygotowane wnioski.

Wnioski złożone po 15 września 2017 roku nie będą rozpatrywane.

[Przesłano przez: Dziekanat]