Stypenidia

STYPENDIA 2017/2018

UWAGA STUDENCI ! -  przypominamy  terminy i miejsca składania wniosków o stypendia:

•        Stypendium socjalne i stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych.

- studenci I roku studiów (nowo - przyjęci) składają wnioski o przyznanie w/w stypendiów  najpóźniej do dnia 30 września br.
- studenci pozostałych lat studiów składają wnioski o przyznanie w/w stypendiów najpóźniej do dnia 15 września br.

Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami należy składać w Zespołach ds. pomocy materialnej lub Stanowiskach ds. pomocy materialnej w Dziekanatach poszczególnych Wydziałów, pokój nr 8. (obowiązujące załączniki dostępne są na stronie internetowej SUM Katowice w zakładce – studenta – organizacje studenckie- -pomoc materialna)

[Przesłano przez: B. Katarzynska]