WFzOML

Zgodnie z § 27 pkt 1 i 2 Regulaminu Studiów w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, stanowiący załącznik nr 1 do Uchwały nr 42/2016 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Senatu SUM, student może przenieść się z innej uczelni, w tym także zagranicznej za zgodą Dziekana, wyrażoną w drodze decyzji, jeżeli wypełnił wszystkie obowiązki wynikające z przepisów obowiązujących w uczelni, którą opuszcza. Przeniesienie może nastąpić jedynie z początkiem roku akademickiego, po zaliczeniu przez studenta poprzedniego roku studiów.

O przeniesienie na studia mogą ubiegać się studenci innych uczelni, którzy:
  1. spełniają warunki rekrutacyjne na dany kierunek na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w roku akademickim rozpoczęcia studiów,
  2. złożą wniosek o możliwość przeniesienia się na Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu do dnia 31.08.2017 r. do właściwego Dziekana.
  3. złożą uzasadniony wniosek zaopiniowany przez Dziekana uczelni macierzystej, z której zamierzają się przenieść wraz z dokumentami poświadczającymi dotychczasowy przebieg studiów,
  4. uzyskali potwierdzenie zaliczenia aktualnego roku studiów do dnia złożenia stosownej dokumentacji.

[Przesłano przez: Anna Sośnierz]