ZAPROSZENIE

Uprzejmie informuję, że w dniu 3 października 2016 roku odbędzie się spotkanie z Władzami Dziekańskimi oraz Opiekunem Roku dla studentów pierwszego roku studiów kierunku biotechnologia medyczna:
* o godzinie 9:00 dla studentów biotechnologii medycznej pierwszego stopnia,
* o godzinie 12:30 dla studentów biotechnologii medycznej drugiego stopnia.
Spotkanie odbędzie się w Auli Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, ul. Jedności 8 w Sosnowcu.
Prosimy o punktualne przybycie. Obecność obowiązkowa, strój galowy.

W dniu 4 października 2016 r. w godzinach 9:00 - 11:00 odbędzie się obowiązkowe szkolenie BHP w Auli Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu SUM w Katowicach, ul. Jedności 8 w Sosnowcu.
W związku z podpisaniem umów o warunkach odpłatności za studia stacjonarne bądź niestacjonarne w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach w dniu Immatrykulacji, uprzejmie informujemy, że na podanej stronie internetowej Uczelni zostały umieszczone wzory tych umów.

[Przesłano przez: Anna Wrońska]