UWAGA!!!

STUDENCI WYDZIAŁU  FARMACEUTYCZNEGO Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ  W SOSNOWCU
ŚLASKIEGO  UNIWERSYTETU  MEDYCZNEGO W KATOWICACH
UBIEGAJĄCY SIĘ O PRZYZNANIE:

Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2016/2017

Wnioski o stypendium Ministra należy złożyć osobiście w DZIEKANACIE WYDZIAŁU FARMACEUTYCZNEGO z OML W SOSNOWCU
- Dział ds. soscjalno-bytowyh 41-200 Sosnowiec, ul. Jedności 8, pok. nr 8, tel.  (32) 364 11 32 w terminie do 20 września br. (3 egz.)

Szczegółowe informacje dotyczące w/w stypendium znajdują się na stronie internetowej www.nauka.gov.pl w zakładce Szkolnictwo Wyższe → dla studentów i uczelni → szkolnictwo wyższe-informacje → stypendia Ministra.

Przed opracowaniem wniosku należy zapoznać się z tekstem Rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 17 lipca 2015 r. w sprawie stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia przyznawanych studentom oraz ze szczegółowymi informacjami zamieszczonymi na stronie Ministerstwa. Wnioski winny być przygotowane na odpowiednich formularzach, w sposób staranny, przejrzysty i czytelny. Przy ocenie wniosków nie będą uwzględniane osiągnięcia, które były podstawą przyznania stypendium w poprzednich latach.

Formularz można pobrać ze strony internetowej:

• Wydziału (dokumenty do pobrania)
  • Uczelni (student→informacje organizacyjne→pomoc socjalna i stypendia)
  • Ministerstwa (Szkolnictwo Wyższe→ dla studentów i uczelni → szkolnictwo wyższe-informacje → stypendia Ministra)
  • Należy złożyć 3 egzemplarze wniosków i 1 komplet dokumentacji potwierdzającej zawarte we wniosku informacje dotyczące osiągnięć naukowych i sportowych.

Informujemy, że wnioski złożone po terminie tj. po 20 września pozostaną bez rozpoznania.

[Przesłano przez: Dagmara Najda]