UWAGA STUDENCI !

Dziekanat przypomina o obowiązujących  terminach składania wniosków  dotyczących przyznania stypendiów  na rok akademicki 2015/2016.

Osoby przyjęte na I – rok studiów w roku akademickim 2015/2016 składają wnioski w terminie do 30 września br.

Studenci pozostałych lat studiów składają wnioski w terminie do 15 września br.

Wnioski należy złożyć kompletne w Dziekanacie, pokój nr 8 (telefon 032/364-11-31, 032/364-11-32)

W/w  terminy dotyczą niżej  wymienionych stypendiów.

- stypendium socjalne

- stypendium socjalne w zwiększonej wysokości

- stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych

- stypendium Ministra – (termin składania wniosków do 20 września br).

Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami dostępne są na stronie internetowej SUM Katowice  w zakładce:  (student-organizacje studenckie - pomoc materialna).

UWAGA STUDENCI - !!! – Dziekanat uprzejmie informuje, że w dniu 28 września br. tj.  (poniedziałek), dział stypendialny w Dziekanacie będzie nieczynny.

[Przesłano przez: Barbara Katarzyńska]