Warunkiem przystąpienia do egzaminu licencjackiego lub magisterskiego i obrony pracy licencjackiej lub magisterskiej jest złożenie w terminie do dnia 30 czerwca 2015 roku do Dziekanatu Wydziału Farmaceutycznego z OML następujących dokumentów:

- uzupełniony indeks wraz z kartą okresowych osiągnięć studenta,
- wypełniona karta obiegowa /do pobrania/,
- legitymacja studencka (studenci kierunków: analityka medyczna, biotechnologia medyczna i kosmetologia zwracają legitymację studencką w dniu złożenia kompletu dokumentów, natomiast studenci kierunku farmacja zwracają legitymację w momencie złożenia do Dziekanatu dokumentów dotyczących zakończenia 6-miesięcznej praktyki zawodowej)
- zdjęcia o wymiarze 4,5cm x 6,5cm (4 zdjęcia polska wersja dyplomu, 6 zdjęć polska i angielska wersja dyplomu - dla studentów kierunku: analityka medyczna, biotechnologia medyczna, kosmetologia oraz 5 zdjęć polska wersja dyplomu i 7 zdjęć polska i angielska wersja dyplomu - dla studentów kierunku farmacja)
- studenci zainteresowani uzyskaniem dyplomu w wersji angielskiej muszą wypełnić podanie do Dziekana z prośbą o wydanie takiego dyplomu /do pobrania/,
- dowód wpłaty na kwotę 60zł - wersja polska dyplomu lub 100zł - wersja polska i angielska dyplomu,
- wypełniona ankieta do suplementu /do pobrania/. Ankietę wypełnia każdy student, nawet ten, który nie posiada żadnych osiągnięć!
Dodatkowo dla studentów, którzy posiadają indywidualne osiągnięcia kserokopię dokumentów potwierdzających m.in. udział w konferencjach, publikacje, czynny udział w kołach naukowych, nagrody i wyróżnienia. Jeśli jest wersja angielska dyplomu prosimy o przetłumaczenie tych osiągnięć.
- wypełnione załączniki do Regulaminu antyplagiatowego /do pobrania/

Opłat za dyplom można dokonać w kasie Wydziału na ul. Jagiellońskiej 4 lub przelewem bankowym na indywidualne konto zamieszczone w Wirtualnym Dziekanacie.

Pracę licencjacką lub magisterską należy złożyć w Dziekanacie w trzech egzemplarzach:
- jeden egzemplarz do akt musi być wydrukowany dwustronnie w miękkiej oprawie,
- dwa pozostałe egzemplarze, z których jeden jest przeznaczony dla promotora pracy a drugi dla recenzenta powinny być wydrukowane jednostronnie,
- wersja elektroniczna pracy tylko w formie DOC (Microsoft Word) na nośniku CD lub DVD

Ponadto należy załączyć:
- opinię promotora pracy licencjackiej lub magisterskiej,
- propozycję dwóch recenzentów spośród nauczycieli akademickich Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej.

Termin składnia prac licencjackich lub magisterskich wraz z kompletem dokumentów rozpoczyna się od dnia 25 maja 2015r.

Termin egzaminu i obrony pracy licencjackiej lub magisterskiej zostanie wyznaczony przez Dziekana Wydziału Farmaceutycznego.

Dla zainteresowanych ponownie umieszczamy:
- ZASADY REDAGOWANIA PRAC MAGISTERSKICH /do pobrania/
- ZASADY REDAGOWANIA PRAC LICENCJACKICH /do pobrania/