Zgodnie z § 18 „Regulaminu studiów w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach” obowiązującym od 1 października 2014 roku, informuję że „Student, który w danym roku akademickim nie uzyskał zaliczenia, bądź nie zdał egzaminu z maksymalnie dwóch przedmiotów, może wystąpić do Dziekana z wnioskiem o warunkowy wpis na następny rok akademicki”.

Natomiast „Warunkowy wpis na następny rok akademicki nie może być udzielony w przypadku braku zaliczenia:

1)  z przedmiotów kontynuowanych w następnym roku akademickim,
2) z przedmiotów o największej liczbie punktów ECTS, realizowanych na danym roku – a są to następujące przedmioty dla kierunku analityka medyczna:

I rok:          1. fizjologia
                   2. chemia analityczna