Sum Wars - plakat

JM Rektor SUM serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w III Zawodach Symulacyjnych „SUM WARS 2015”, które odbędą się dn. 16 marca 2015 r. w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej SUM.

Wzorem lat poprzednich będą one polegać na rywalizacji między zespołami studentów w symulowanych scenariuszach klinicznych z użyciem nowoczesnych symulatorów medycznych.

Drużyna, która zajmie I miejsce będzie reprezentowała Uczelnię w Ogólnopolskich Grach Symulacyjnych.

Zgłoszenia uczestników do Zawodów odbywają się do dnia 04 marca 2015r. Eliminacje, których przeprowadzenie jest uwarunkowane liczbą zgłoszeń, odbędą się 06 marca 2015r. od godz. 14:00 w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej SUM przy ul. Medyków 8b w Katowicach-Ligocie. Finał rozegra się 16 marca 2015r. od godz. 11:30 również w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej SUM przy ul. Medyków 8b w Katowicach-Ligocie.

Więcej informacji dotyczących regulaminu, formy i terminu składania zgłoszeń zamieszczona jest na stronie internetowej CDiSM w zakładce symulacja medyczna→SUM Wars 2015

Osoby do kontaktu:

•   Jadwiga Chynał tel.: 32 2088884, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •   Tomasz Halat tel.: 32 2088884, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

[Przesłano przez: Jadwiga Chynał]