image Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Szukaj

 
 
Zmiana rozmiaru tekstu:

UWAGA STUDENCI WFzOML!!!

Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach podaje ostateczne terminy złożenia indeksów za rok akademicki 2013/2014:

- pierwszy termin: 5 września 2014 r. dla studentów, którzy uzyskali zaliczenia z przedmiotów w pierwszych terminach,
- drugi termin: 16 wrzesień 2014 r. dla studentów, którzy uzyskali zaliczenia w sesji poprawkowej oraz dla studentów, którzy nie uzyskali zaliczenia. Studenci powinni złożyć wniosek o powtarzanie roku lub o warunkowy wpis na następny rok akademicki.  

Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z § 16 „Regulaminu studiów w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach” – „ Student, który otrzymał ocenę niedostateczną z drugiego egzaminu poprawkowego i zgłasza zastrzeżenia, co do jego prawidłowości, ma prawo złożyć do Dziekana w ciągu trzech dni roboczych od dnia ogłoszenia wyników drugiego egzaminu poprawkowego wniosek o przeprowadzenie egzaminu komisyjnego”.   


[Przesłano przez: Anna Sośnierz] 

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2018

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.