UWAGA!
STUDENCI WYDZIAŁU FARMACEUTYCZNEGO Z ODDZIAŁEM
MEDYCYNY LABORATORYJNEJ W SOSNOWCU
ubiegający się o przyznanie pomocy materialnej w roku akademickim 2014/2015.

Wnioski o przyznanie:
° stypendium socjalne                                                 do 15września br.
° stypendium socjalne zwiększone                               do 15września br.
° stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych   do 30 września br.
° zapomogę                                                                 do 15września br.
° stypendium Ministra                                                  do 12 września br.
należy złożyć: W DZIEKANACIE WYDZIAUŁU FARMACEUTYCZNEGO Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ w SOSNOWCU, 41-200 Sosnowiec, ul. Jedności 8, pok. nr 3, tel. (32) 364 11 32 lub 364 – 11 - 31

Studenci I roku - (nowo – przyjęci) składają wnioski o przyznanie pomocy materialnej w terminie: do dnia 30 września br.

Prośba o osobiste składanie wniosków. Przyjmujemy wyłącznie wnioski kompletne.

Studenci ubiegający się o pomoc materialną do wniosku dołączają załączniki wymienione na stronie internetowej Uczelni, www.sum.edu.pl, które są dostępne w zakładce student - pomoc materialna, oraz dodatkowe zaświadczenia wymienione w załączniku nr 4 Regulaminu przyznawania pomocy materialnej dla studentów SUM – „Zasady dokumentowania dochodu i jego ustalania ” w zależności od indywidualnej sytuacji w rodzinie studenta , a także inne dokumenty na żądanie właściwego organu lub komisji.

Wnioski o przyznanie:

° stypendium Rektora do 15 października br.

należy złożyć: W DZIEKANACIE WYDZIAUŁU FARMACEUTYCZNEGO Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ w SOSNOWCU, 41-200 Sosnowiec, ul. Jedności 8, pok. nr 4 - tok studiów tel. (32) 364 11 26 do 11-29

[Przesłano przez: B. Katarzynska]