Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej poniżej przedstawia listę fakultetów, które będą uruchomione na poszczególnych latach w roku akademickim 2014/2015.

FARMACJA II ROK

- Wariant I

• Zwierzęta laboratoryjne oraz procedury doświadczalne
  • Profilaktyka i leczenie chorób pasożytniczych człowieka
  • Diagnostyka kliniczna w pigułce
  • - Wariant II

• Genetyka medyczna
  • Podstawy hodowli komórkowych
  • Surowice i szczepionki
  • FARMACJA III ROK

• -Apiterapia i apitoksynoterapia
    • -Wyroby medyczne i gazy medyczne
    • -Biomateriały w medycynie i farmacji

FARMACJA IV ROK

• - Podstawy projektowania leków
    • - Postępy w terapii przeciwnowotworowej – aspekty chemiczne, farmakologiczne i kliniczne
    • - Dermokosmetyki
    • - Homeopatia
    • - Substancje psychoaktywne

Osoby które nie dokonały wyboru fakultetu, bądź też wpisały się na fakultet, który nie został uruchomiony proszone są do dnia 4 czerwca 2014 r. o dokonanie ponownego wyboru fakultetu.

[Przesłano przez: Knapek Karolina]