Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej poniżej zamieszcza listę fakultetów, które będą uruchomiane w roku akademickim 2014/2015 na kierunku Kosmetologia.

II rok Kosmetologia Ist

1. Kształtowanie sylwetki i postawy ciała
  2. Molekularne mechanizmy starzenia się skóry
  3. Kosmetyki naturalne

III rok Kosmetologia Ist

1. Filtry UV – wady i zalety
  2. Embriogeneza skóry
  3. Substancje aktywne i zabiegi fizykalne wspomagające odchudzanie
  4. Innowacje terapeutyczne w medycynie estetycznej

II rok Kosmetologia IIst

1. Transport składników czynnych kosmetyków przez skórę
  2. Parazytologia kosmetologiczna
  3. Biorewitalizujące materiały biologiczne w odnowie skóry

Studenci, którzy nie dokonali wyboru fakultetów, bądź też wpisali się na fakultet, który nie został uruchomiony, proszeni są o dokonanie do dnia 4 czerwca 2014 r. ponownego wyboru fakultetów.

[Przesłano przez: Anna Wrońska]