Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej informuje, że egzamin licencjacki dla studentów III roku kierunku kosmetologia Ist odbędzie się dnia 1 lipca 2014 roku od godziny 9:00 w budynku Dziekanatu, przy ul. Jedności 8.

Warunkiem przystąpienia do egzaminu licencjackiego jest złożenie w terminie do dnia 26 czerwca 2014 roku w Dziekanacie Wydziału Farmaceutycznego następujących dokumentów:

- uzupełniony indeks wraz z kartą okresowych osiągnięć studenta,
- uzupełniona karta obiegowa, /do pobrania/
- zdjęcia o wymiarze 4,5cm x 6,5cm (4 zdjęcia polska wersja dyplomu, 6 zdjęć polska i angielska wersja dyplomu),
- studenci zainteresowani uzyskaniem dyplomu w wersji angielskiej muszą wypełnić podanie do Dziekana z prośbą o wydanie takiego dyplomu, /do pobrania/
- dowód wpłaty na kwotę 60zł - wersja polska dyplomu lub 100zł - wersja polska i angielska dyplomu,
- wypełniona ankieta do suplementu. /do pobrania/

Dodatkowo dla osób, które posiadają indywidualne osiągnięcia, kserokopię dokumentów potwierdzających m.in.: udział w konferencjach, publikacje, czynny udział w kołach naukowych, nagrody i wyróżnienia. Jeśli jest wersja angielska dyplomu prosimy o przetłumaczenie tych osiągnięć.

[Przesłano przez: Anna Wrońska]