Uprzejmie proszę o dostarczenie do Dziekanatu Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej SUM w Katowicach, do dnia 28.04.2014 r. kserokopii polisy ubezpieczeniowej potwierdzającej zawarcie ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, w ramach którego studentom przysługuje zwrot udokumentowanych kosztów profilaktycznego leczenia poekspozycyjnego. Polisy te będą dołączane do umów dotyczących wakacyjnych praktyk zawodowych zawieranych z jednostkami, w której student chce odbywać praktykę.

Studenci IV roku kierunku farmacja odbywający praktykę w jednostkach, z którymi SUM posiada już podpisane umowy ramowe w zakresie odbywania praktyk, mają obowiązek dostarczenia kserokopii polis ubezpieczeniowych do Opiekuna Praktyk, czyli do Pani dr Ewy Klamińskiej.

Poniżej dla przypomnienia przedstawiam wykaz tychże jednostek:

Szpitale Kliniczne SUM:
1. Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. Prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. Medyków 14, Katowice
2. Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. Francuskiej 20/24, Katowice
3. Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im Prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. 3-go Maja 13, Zabrze
4. Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 3 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. Ks. Koziołka 1, Zabrze
5. Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskim Centrum Medycznym im. Prof. Leszka Gieca przy ul. Ziołowej 45/47, Katowice
6. Uniwersytecie Centrum Okulistyki i Onkologii- Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. Ceglanej 35, Katowice
7. Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach – Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II przy ul. Medyków 16, Katowice.

Pozostałe jednostki:
1. Opolskie Centrum Onkologii im. Prof. T. Koszarawskiego przy ul. Katowicka 66A, 45-060 Opole
2. Szpital Wojewódzki w Opolu przy ul. Kośnego 53, 46-020 Opole
3. Fundacja „Unia Bracka” z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ul. Kokota 172
4. Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Centrum Medycznego w Opolu przy Al. Witosa 26, 45-418 Opole
5. Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach z siedzibą przy ulicy Raciborska 26, 40-074 Katowice
6. Szpital Powiatowy w Radomsku przy ul. Jagiellońska 36, 97-500 Radomsko
7. Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o. o. przy ul. Niklowa 9, Siedlce
8. Szpital Twoje Zdrowie w Opatowie przy ul. Szpitalna 4, 27-500 Opatów.
9. Śląski Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny im. gen. Jerzego Ziętka, ul. Szpitalna 11, 43-450 Ustroń.

[Przesłano przez: Anna Sośnierz]