Logo SUM

WYDZIAŁU ZDROWIA PUBLICZNEGO W BYTOMIU
ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH

Szanowni Państwo,

Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w DNIU OTWARTYM, który odbędzie się 20 kwietnia 2018 r. w godzinach 9.00-14.00 w siedzibie Wydziału, ul. Piekarska 18, 41-900 Bytom.

Dzień Otwarty WZP w Bytomiu SUM w Katowicach jest adresowany do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Głównym celem projektu jest prezentacja oferty edukacyjnej połączonej z pokazami, prelekcjami i warsztatami. Wydarzenie to daje możliwość bezpośredniego kontaktu z wykładowcami i studentami oraz zapoznanie się z infrastrukturą Wydziału.

[Przesłano przez:  Katarzyna Lar]

SUM © 2016-2018