Jesteś studentem i nie ukończyłeś 28 roku życia? Masz pasje, jesteś pracowity i spełniasz się nie tylko w murach swojej uczelni? Ciebie właśnie szukamy!

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach organizuje konkurs „Studencki Nobel”, gdzie zostanie wyłoniony najlepszy student w województwie śląskim, a w kolejnych etapach także w Polsce. Możesz być nim właśnie Ty! Wystarczy, że uzyskałeś za wszystkie zamknięte semestry do tej pory średnią minimum 70% maksymalnej oceny możliwej do uzyskania na uczelni a na dodatek jesteś specjalistą w jednej z tychże branż

•          nauki rolniczo-przyrodnicze
  •          nauki ścisłe
  •          nauki inżynieryjne i techniczne
  •          nauki medyczne i nauki o zdrowiu
  •          nauki prawnicze
  •          nauki ekonomiczne
  •          nauki społeczne
  •          nauki humanistyczne
  •          sport

Jeśli tak jest, to nie zwlekaj i zgłoś się. Jest to konkurs osiągnięć, więc wystarczy wypełnić formularz do 31 marca 2014 roku, który znajduje się na stronie www.studenckinobel.pl. Pochwal się swoimi dokonaniami i zgarnij nagrody! Już 15 maja 2014 roku w Bibliotece Śląskiej poznamy laureatów z naszego województwa.

Więcej informacji na stronie www.studenckinobel.pl

[Przesłano przez: Tatiana Żurawska]