Wybory

WYBORY ELEKTORÓW
DO RADY GŁÓWNEJ SZKOLNICTWA WYŻSZEGO
NA XII KADENCJĘ

Zgodnie z Uchwałą Nr 1/2017 z dnia 3 sierpnia 2017r. Uczelnianej Komisji Wyborczej, wybory Elektorów do Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego na kadencję rozpoczynającą się od 1 stycznia  2018r. do 31 grudnia 2021r. zostaną przeprowadzone w okresie od 8-22 września 2017 roku według następującego terminarza wyborów (załącznik nr 1. do Uchwały Nr 1/2017):

1. 8 września 2017r. – 9.00 -14.00zgłaszanie kandydatów na Elektorów do Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego na XII kadencję z grupy nauczycieli akademickich posiadających tytuł naukowy profesora lub stopień doktora habilitowanego oraz z grupy nauczycieli akademickich posiadających stopień naukowy doktora.
    Druk (załącznik nr 2. do Uchwały Nr 1/2017) w celu zgłoszenia kandydata należy pobrać ze strony http://sum.edu.pl/pliki-do-pobrania-wybory i dostarczyć go osobiście
    Zgłoszenia kandydatów przyjmowane będą w siedzibie Uczelnianej Komisji Wyborczej w Katowicach ul. Poniatowskiego 15, pok. Nr.3
    8 września 2017r. – godz. 15.00 – ogłoszenie listy kandydatów na Elektorów do Rady Głównej Nauki  i Szkolnictwa Wyższego  - http://sum.edu.pl/informacje-ogolne-ukw-2016-2020
  2. 13 września 2017r. (środa) –  I tura wyborów w godzinach 900-1400 w Budynku Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach ul. Medyków 12, Katowice – Ligota  pokój nr 3 (parter) odbędą się wybory Elektorów do Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
  3. 18 września 2017r. –  ewentualna II tura wyborów
  4. Kolejne tury wyborów do dnia 22 września 2017r.

Przewodnicząca
Uczelnianej Okręgowej Komisji Wyborczej