Stypendium

STYPENDIUM MINISTRA ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIA DLA STUDENTÓW NA ROK AKADEMICKI 2017/2018

Uprzejmie informujemy, iż do 22 września 2017 r. (piątek)do godz. 10.00 w Dziekanacie Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach przyjmowane będą wnioski o przyznanie studentom stypendiów Ministra Nauki Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2017/2018. Szczegółowe informacje, rozporządzenie Ministra, instrukcja wypełniania formularzy oraz formularze znajdują się na stronie www.nauka.gov.pl w zakładce „Dla studentów i uczelni”. Studenci składający wnioski proszeni są o dokładne zapoznanie się z w/w dokumentami. Złożone wnioski powinny mieć faktycznie wybitny charakter a studenci powinni szczególnie wyróżniać się w nauce lub pracy naukowej. Wnioski winny być przygotowane na odpowiednich formularzach w sposób staranny, przejrzysty i czytelny. W Dziekanacie WNoZ należy złożyć 4 egzemplarze wniosków wraz z oświadczeniem studenta i 1 komplet dokumentacji potwierdzającej zawarte we wniosku informacje.

Studenci, którzy chcą wnioskować na podstawie wybitnych osiągnięć naukowych uzyskanych w terminie 22-30 wrzesień 2017 r. są zobowiązani przedstawić swój wniosek bezpośrednio Dziekanowi WNoZ w Katowicach.

[Przesłano przez: Tatiana Wyciślik-Żurawska]