Zgodnie z Regulaminem w sprawie zasad i kryteriów naboru studentów, słuchaczy studiów doktoranckich i pracowników Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na wyjazdy w ramach Programu Erasmus+ Szkolnictwo Wyższe, Mobilność Edukacyjna, stanowiącym załącznik do Zarządzenia Nr 37/2015 z dnia 17.03.2015 r. Rektora SUM, Uczelniana Komisja Rekrutacyjna Programu Erasmus+ ogłasza nabór na:

Wyjazdy studentów/słuchaczy studiów doktoranckich/absolwentów na praktykę w roku akademickim 2016/2017

Termin składania dokumentów we właściwym dziekanacie

6.02.2017 – 17.03.2017

Wyjazdy studentów/słuchaczy studiów doktoranckich na studia w roku akademickim 2017/2018

Termin składania dokumentów we właściwym dziekanacie

6.02.2017 – 17.03.2017

Zgodnie z ww. Regulaminem formularz zgłoszeniowy, zaświadczenie i/lub dokument potwierdzający znajomość języka obcego oraz dokumenty potwierdzające dodatkowe kryteria należy złożyć we właściwym Dziekanacie Wydziału.

Przekazanie dokumentów studentów studentów/słuchaczy studiów doktoranckich przez właściwy Dziekanat do Rektoratu SUM do 24 marca 2017 r.

Data ogłoszenia wyników powyższych naborów nastąpi najpóźniej do dnia 13 kwietnia 2017 r.

Regulamin naboru znajduje się w zakładce pliki do pobrania. Formularze zgłoszeniowe są załącznikami do Regulaminu. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Michałem Henke, tel. 32 2083672, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

[Przesłano przez: Tatiana Wyciślik-Żurawska]