Logo CDiSM

Zapraszamy do udziału  w kolejnych szkoleniach „Podstawowe zabiegi resuscytacyjne – Basic Life Support (BLS)” w ramach projektu ”Centrum Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach – odpowiedzią na potrzeby współczesnej edukacji medycznej”. Szkolenia odbędą się w terminach 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22,  23, 24, 27 marca 2017 r.

Ważna informacja

Zgodnie z nowym Regulaminem rekrutacji dostępnym na stronie www.cdism.sum.edu.pl  w zakładce Projektu PO WER – „Szkolenia i konferencje”, szkolenia są przeznaczone wyłącznie dla studentów kierunków lekarskiego, lekarsko-dentystycznego, pielęgniarstwo, położnictwo ostatniego i przedostatniego roku studiów stacjonarnych, czyli dla studentów, którzy z dniem 1 października 2016 r. rozpoczęli ostatni lub przedostatni rok studiów (zgodnie z nowym warunkiem uczestnictwa wystarczy podać informację z eHMS o średniej ocen za rok akademicki 2015/2016).

[Przesłano przez: Paweł Szokalski]