Już w styczniu 2017 r. zostanie ogłoszona XII edycja konkursu na najlepszą pracę licencjacką, magisterską i doktorską, dotyczącą Miasta Gliwice.
Do poprzednich edycji konkursu zgłoszono 115 prac dyplomowych, a na nagrody i wyróżnienia przeznaczono ponad 120 tys. zł. Udział w konkursie stanowi nadzwyczajną okazję przedstawienia swojej pracy szerszemu gronu odbiorców.

Do XII edycji konkursu mogą być zgłaszane prace obronione w latach 2014 – 2017, które nie brały udziału w żadnej z poprzednich edycji konkursu. Prawo do zgłaszania prac licencjackich, magisterskich i doktorskich mają władze uczelni lub wydziału (rektor, dziekani wydziałów, rady wydziałów). Prace mogą składać również ich autorzy po uzyskaniu rekomendacji władz uczelni, wydziału lub placówek badawczych.

Zachęcamy wszystkich studentów, aby planując temat pracy licencjackiej, magisterskiej czy też doktorskiej uwzględnili w niej tematykę dotyczącą Gliwic. Udział w konkursie to wspaniałe doświadczenie, prestiż, a także możliwość otrzymania satysfakcjonującej nagrody finansowej.

[Przesłano przez: Tatiana Żurawska]