Biblioteczne spotkanie informacyjne dla studentów 1 roku „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Bibliotece, ale boicie się zapytać”.

Miejsce: Oddział BG SUM w Katowicach-Ligocie / Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej SUM w Katowicach-Ligocie
Termin: 23.09.2016r., g. 10.00 – 12.00.
Oddział Biblioteki Głównej w Katowicach-Ligocie zaprasza studentów 1 roku na spotkanie informacyjne pt. „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Bibliotece, ale boicie się zapytać”.

Na spotkaniu nie tylko odpowiemy na wszystkie pytania, ale przede wszystkim opowiemy o tym:
° jak zapisać się do Biblioteki;
° jak korzystać z wypożyczalni, czytelni, miejsc cichej nauki na terenie Biblioteki;
° jak samodzielnie kserować, skanować i drukować przy pomocy urządzeń Bezobsługowego Centrum Wydruku;
° jak korzystać z e-zbiorów (książki, czasopisma i atlasy elektroniczne) w domu
° pokażemy kilka miejsc, do których „normalnie” czytelnicy nie mają dostępu.
Zapraszamy!
Ilość miejsc ograniczona - obowiązują zapisy: w Bibliotece (Budynek C3, ul. Medyków 18) lub telefonicznie: 32 208 84 89.

[Przesłano przez: Sandra Adamczyk]