Informuję, że zajęcia dydaktyczne rozpoczynają od drugiego tygodnia października tj. 10.10.2016.
Pierwszy tydzień października tj. 3.10-7.10 przeznaczony jest na sprawy organizacyjne: DOZYMETRY oraz wpis na PRZEDMIOTY DO WYBORU

Dnia 6.10.2016 w sali 113 CD ul. Medyków 12c odbędzie się spotkanie z dr. Jackiem Wilczkiem w sprawie dozymetrów
III rok godz. 10.00
II rok godz. 11.00
I rok godz. 12.00
Obecność w tym dniu jest absolutnie obowiązkowa, gdyż ze względu na konieczność podpisania nowych umów, rozliczenie się z umów aktualnie obowiązujących oraz pobrania i zwrotu dozymetrów Dziekan WNOZ ustalił studentom Elektroradiologii dzień wolny od zajęć.
Zatem żadne usprawiedliwienia nie będą uznawane.
Proszę, aby każdy student miał ze sobą swój dozymetr oraz egzemplarz umowy

Dodatkowo, od 3.10-7.10 każdy student ma obowiązek zgłosić się do Dziekanatu w celu wpisania się na przedmioty do wyboru na sem. zimowy 2016/2017

PRZEDMIOTY DO WYBORU ELS

[Przesłano przez:  Karolina Gołosz]